top of page

Suat Türköz

Mimar

Ankara’da başladığım Mimarlık çalışmalarım 35 yaşımda 150.000 m² proje ve uygulamaya ulaşınca Bodrum’a davet edildim.

 

2005 Ağustos’unda motoruma atlayıp Bodrum’a geldim.

 

2007 yılında mimarlık işlerimi yürütebilmek için Zeus Tasarım firmasını kurdum, çok sayıda yapının projelendirmesini ve bazılarının inşaatını yaptım. Projelerim Ulusal Mimarlık Sergisi, Oniki Adalar Mimarlık Buluşması Sergisi ve çeşitli mimarlık yayınlarında yer aldı. Kurduğum harika takım sayesinde müşteri memnuniyetinden taviz vermedim. Bu sayede mimarlık firmam iş üretmeye devam ediyor.

 

2010 yılında Zeus Stüdyo Müzik organizasyon firmasını kurdum. Çok sayıda gencin müzikle tanışmasına, ikinci mesleklerini edinip rahat bir kariyer yapmasına vesile oldum. Onları profesyonelliğe hazırlarken ben de hayata bakışımı tazeledim. Netflix dahil olmak üzere birçok yayın firmasının yapımcılarına Bodrum’da dublaj ve seslendirme üreten, dünyaca ünlü müzisyenlerin albüm kayıtlarına destek olan stüdyom, kurduğum harika takım sayesinde halen devam ediyor.

 

2022 yılında Keller Williams Bodrum’un sözleşmeli Emlak Danışmanı oldum.

Keller Williams’ın teknolojik altyapısı sayesinde piyasa aktörlerine kolayca erişebilme imkanı ve sizin için çalışmaya hazır danışman takımının desteğiyle kişisel deneyimlerimi ve profesyonelliğimi kullanarak hayallerinize erişmenize destek olacağım.

Ve siz, sayın Danışan’ım, yeni bir başarı hikayesinde kahramanımız olmak üzeresiniz.

Kişisel

Çeşitli yıllarda Mimarlar Odası Bodrum Temsilciliği Yönetim Kurulu ve komisyonlarında çeşitli görevler aldım.

Bodrum, Milas ve İstanbul Mimarlar Odası şubelerinde Müzik ve Mimarlık hakkında seminerler verdim.

Formula 1 takipçisiyim.

Boş vakitlerimde Algoritmik Trade robotları yazarım.

Rock müzik varsa, ben varım…

Size Olan Bağlılığım

 

Amacım, mesleki becerilerimi ve yıllardır biriktirdiğim kuşaklar arası dostluklarımı bir araya getirerek “Danışan”larımı mutlu yarınlara taşımak.

bottom of page